  • Mfr # TFP101LVF12X055SB
  • Zoro # G704544616
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X055SB
Width
12"
Height
55"