  • Mfr # TFP101LVF15X038SB
  • Zoro # G404545418
Width
15"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X038SB
Width
15"
Height
38"