  • Mfr # TFP101LVF18X029SB
  • Zoro # G404550825
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X029SB
Width
18"
Height
29"