  • Mfr # TFP101LVF18X034SB
  • Zoro # G504541785
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X034SB
Width
18"
Height
34"