  • Mfr # TFP101LVF18X053SB
  • Zoro # G504541563
Width
18"
Color
Peaceful Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X053SB
Width
18"
Height
53"