  • Mfr # TFP101LVF15X041MR
  • Zoro # G004547331
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X041MR
Width
15"
Height
41"