  • Mfr # TFP101LVF15X061MR
  • Zoro # G504547435
Width
15"
Color
Pepper Red
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X061MR
Width
15"
Height
61"