  • Mfr # TFP101LVF12X052PT
  • Zoro # G304542678
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X052PT
Width
12"
Height
52"