  • Mfr # TFP101LVF12X071PT
  • Zoro # G704542926
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X071PT
Width
12"
Height
71"