  • Mfr # TFP101LVF15X039PT
  • Zoro # G404545685
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X039PT
Width
15"
Height
39"