  • Mfr # TFP101LVF15X057PT
  • Zoro # G904545024
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X057PT
Width
15"
Height
57"