  • Mfr # TFP101LVF15X070PT
  • Zoro # G404541465
Width
15"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X070PT
Width
15"
Height
70"