  • Mfr # TFP101LVF18X033PT
  • Zoro # G804541324
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X033PT
Width
18"
Height
33"