  • Mfr # TFP101LVF18X075PT
  • Zoro # G204543133
Width
18"
Color
Pure Turquoise
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X075PT
Width
18"
Height
75"