  • Mfr # TFP101LVF12X028TB
  • Zoro # G204539891
Width
12"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X028TB
Width
12"
Height
28"