  • Mfr # TFP101LVF12X052TB
  • Zoro # G304543002
Width
12"
Color
Raisin Brown
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X052TB
Width
12"
Height
52"