  • Mfr # TFP101LVF12X057TB
  • Zoro # G804546015
Width
12"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X057TB
Width
12"
Height
57"