  • Mfr # TFP101LVF15X043TB
  • Zoro # G004548789
Width
15"
Color
Raisin Brown
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X043TB
Width
15"
Height
43"