  • Mfr # TFP101LVF15X062TB
  • Zoro # G804548101
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X062TB
Width
15"
Height
62"