  • Mfr # TFP101LVF15X065TB
  • Zoro # G504550206
Width
15"
Color
Raisin Brown
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X065TB
Width
15"
Height
65"