  • Mfr # TFP101LVF15X075TB
  • Zoro # G804544257
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X075TB
Width
15"
Height
75"