  • Mfr # TFP101LVF15X078TB
  • Zoro # G004546365
Width
15"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X078TB
Width
15"
Height
78"