  • Mfr # TFP101LVF18X048TB
  • Zoro # G404550283
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X048TB
Width
18"
Height
48"