  • Mfr # TFP101LVF18X054TB
  • Zoro # G604542637
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X054TB
Width
18"
Height
54"