  • Mfr # TFP101LVF18X065TB
  • Zoro # G304549356
Width
18"
Color
Raisin Brown
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X065TB
Width
18"
Height
65"