  • Mfr # TFP101LVF12X051SG
  • Zoro # G404542356
Width
12"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X051SG
Width
12"
Height
51"