  • Mfr # TFP101LVF15X040SG
  • Zoro # G404546644
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF15X040SG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
40"