  • Mfr # TFP101LVF15X076SG
  • Zoro # G804545001
Width
15"
Color
Seaglass
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X076SG
Width
15"
Height
76"