  • Mfr # TFP101LVF12X056HB
  • Zoro # G804545230
Width
12"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF12X056HB
Width
12"
Height
56"