  • Mfr # TFP101LVF15X037HB
  • Zoro # G904544072
Width
15"
Color
Sojourn Blue
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X037HB
Width
15"
Height
37"