  • Mfr # TFP101LVF15X060HB
  • Zoro # G204546578
Width
15"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X060HB
Width
15"
Height
60"