  • Mfr # TFP101LVF18X072HB
  • Zoro # G104541093
Width
18"
Color
Sojourn Blue
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X072HB
Width
18"
Height
72"