  • Mfr # TFP101LVF18X078HB
  • Zoro # G404545449
Width
18"
Color
Sojourn Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X078HB
Width
18"
Height
78"