  • Mfr # TFP101LVF15X056OB
  • Zoro # G004544422
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X056OB
Width
15"
Height
56"