  • Mfr # TFP101LVF15X057OB
  • Zoro # G104544964
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X057OB
Width
15"
Height
57"