  • Mfr # TFP101LVF15X065OB
  • Zoro # G504549842
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X065OB
Width
15"
Height
65"