  • Mfr # TFP101LVF15X066OB
  • Zoro # G804550791
Width
15"
Color
Starless Night Blue
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X066OB
Width
15"
Height
66"