  • Mfr # TFP101LVF15X067OB
  • Zoro # G904551230
Width
15"
Color
Starless Night Blue
2 Equal Louver
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X067OB
Width
15"
Height
67"