  • Mfr # TFP101LVF15X075OB
  • Zoro # G004544347
Width
15"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
MFR #
TFP101LVF15X075OB
Width
15"
Height
75"