  • Mfr # TFP101LVF18X051OB
  • Zoro # G104540065
Width
18"
Color
Starless Night Blue
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X051OB
Width
18"
Height
51"