  • Mfr # TFP101LVF15X070FG
  • Zoro # G504540894
/pr
Free Shipping & Returns
Key Features
Width
15"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
TFP101LVF15X070FG
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
15"
Height
70"