  • Mfr # TFP101LVF18X026FG
  • Zoro # G304548267
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X026FG
Width
18"
Height
26"