  • Mfr # TFP101LVF18X049FG
  • Zoro # G304550635
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X049FG
Width
18"
Height
49"