  • Mfr # TFP101LVF18X068FG
  • Zoro # G604550823
Width
18"
Color
Thermal Green
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF18X068FG
Width
18"
Height
68"