  • Mfr # TFP101LVF18X073FG
  • Zoro # G904542320
Width
18"
Color
Thermal Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF18X073FG
Width
18"
Height
73"