  • Mfr # TFP101LVF12X045TG
  • Zoro # G404550788
Width
12"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X045TG
Width
12"
Height
45"