  • Mfr # TFP101LVF12X077TG
  • Zoro # G004546709
Width
12"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF12X077TG
Width
12"
Height
77"