  • Mfr # TFP101LVF15X042TG
  • Zoro # G204547773
Width
15"
Color
Track Green
True Fit
Shutter Design
2 Equal Louver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X042TG
Width
15"
Height
42"