  • Mfr # TFP101LVF15X062TG
  • Zoro # G504548463
Width
15"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Shutter Type
Louvered
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP101LVF15X062TG
Width
15"
Height
62"