  • Mfr # TFP101LVF15X080TG
  • Zoro # G404547641
Width
15"
Color
Track Green
Material
Expanded PVC
Shutter Design
2 Equal Louver
Shutter Type
Louvered
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP101LVF15X080TG
Width
15"
Height
80"